Usługi świadczone przez biuro rachunkowe

Usługi biura rachunkowego
Pozostaw prowadzenie swojej księgowości biuru rachunkowemu

Biuro rachunkowe to miejsce świadczące usługi skierowane przede wszystkim do właścicieli małych firm, którym nie opłaca się tworzenie odrębnego działu księgowego. Z usług biura mogą skorzystać zarówno małe, jak i średniej wielkości firmy. Nie ma przy tym znaczenia branża, w której prowadzą swoją działalność. Z usług księgowych mogą skorzystać firmy, które prowadzą księgowość uproszczoną.

Pracownicy biura na życzenie klientów poprowadzą księgi rachunkowe czy księgę przychodów i rozchodów. Ta ostatnia usługa skierowana jest do firm, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą i nie posiadają kasy fiskalnej. Rozliczenia podatku dochodowego oraz rozliczenia dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych są zawsze podstawową usługą świadczoną przez każde działające na polskim rynku biuro rachunkowe. Niektóre z biur rachunkowych zajmują się także udzielaniem porad z zakresu prawa podatkowego. Z usług biur rachunkowych mogą korzystać nie tylko firmy, ale także osoby prywatne.

W Krakowie działa Biuro Doradztwa Ekonomicznego Constans, które udziela szeroko rozumiane usługi księgowe dla przedsiębiorców i osób prywatnych – https://bdeconstans.pl/oferta.html

Kliknij i głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz