Teczki ofertowe czy notesy reklamowe – jak skutecznie promować swoją firmę?

Notesy reklamowe z logo

Obecnie promowanie firmy jest kluczowe dla jej sukcesu. Jednym z efektywnych narzędzi reklamowych są artykuły biurowe, które nie tylko pomagają w organizacji pracy, ale także stanowią jej reklamę. Wśród nich znajdują się teczki ofertowe, notesy reklamowe oraz inne produkty.

Teczki ofertowe czy notesy reklamowe?

Teczki ofertowe są nośnikiem informacji i stanowią wizytówkę firmy. Teczki reklamowe mogą zawierać logo, dane kontaktowe oraz informacje o oferowanych produktach lub usługach. Notesy reklamowe są praktyczne i poręczne, mogą być wykorzystywane na przykład na spotkaniach biznesowych, konferencjach czy szkoleniach.

Pudełka na zamówienie, segregatory, kalendarze i etykiety

Pudełka na zamówienie mogą być wykonane z różnych materiałów, można wybrać kolor, kształt, tak aby pasowały do kolorystyki firmy lub produktu. Segregatory z logo firmy są zarówno praktyczne w organizacji dokumentów, jak i stanowią subtelne przypomnienie o firmie. Kalendarze są widoczne przez cały rok, przypominając o firmie. Natomiast etykiety samoprzylepne to ciekawe rozwiązanie do oznaczania produktów i paczek.

Drukarnia Akcygraf – wsparcie firmy w marketingu

Wszystkie wymienione produkty reklamowe mogą być wykonane przy współpracy z profesjonalną drukarnią Akcygraf spod Poznania. Drukarnia oferuje szeroki zakres usług, które są pomocne w stworzeniu spersonalizowanych materiałów reklamowych.

Kliknij i głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz