Profesjonalne zabezpieczenie auta użytkowego – dlaczego warto stosować natryskowe powłoki ochronne?

Specjalny pistolet do malowania Raptorem

Samochody, które są wykorzystywane do codziennej pracy, często cechują się przeciętnym stanem wizualnym. Wynika to z faktu, że podczas przewożenia ciężkich przedmiotów, czy dojazdów do klientów, rzadko kiedy zwraca się uwagę na drobne ryski, czy odpryski lakieru. W efekcie po kilku latach użytkowania samochód posiada liczne uszkodzenia, które mogą skutkować powstawaniem ognisk korozji. Z tego względu warto zastanowić się nad powłoką ochronną, która zabezpieczy lakier auta.

Malowanie Raptorem – jakie są zalety tej specjalistycznej farby?

W ostatnich latach ogromną popularnością cieszy się lakierowanie przestrzeni użytkowych, jak i całych pojazdów z wykorzystaniem farby ochronnej, takiej jak np. Raptor. W praktyce jest to lakier, który tworzy strukturę odporną na zarysowania czy różnorakie uszkodzenia mechaniczne. Lakiery Raptor są popularne wśród miłośników jazdy w terenie, ale równie często można spotkać je na zabudowach pick-upów, auto dostawczych, czy ciężarowych. W odróżnieniu od zwyczajnego lakieru, Raptor zabezpiecza przed powstawaniem rys, na przykład podczas przesuwania ciężkich przedmiotów jak drabiny, skrzynie, czy metalowe pojemniki. W efekcie pojazd służbowy może prezentować się doskonale nawet po kilku latach codziennego użytkowania w trudnych warunkach. Nakładanie tego typu powłoki jest możliwe nawet w domowych warunkach, choć warto zastosować specjalny pistolet do malowania Raptorem.

Raptor Polska jest dedykowanym sklepem internetowym, który sprzedaje lakier Raptor oraz wszelkie akcesoria ułatwiające zastosowanie tego środka – https://raptor-polska.pl.

Kliknij i głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz