Inteligentne tworzenie prezentacji

Inteligentne tworzenie prezentacji
Interesująca prezentacja to skuteczna prezentacja

Każdy potrafi tworzyć prezentacje. Oprogramowanie do tego jest intuicyjne i podstawowe formy można stworzyć bez większego wysiłku. Szkolenia z tworzenia prezentacji są jednak bardzo potrzebne, ponieważ większość osób nie do końca rozumie, jaki jest sens prezentacji i zazwyczaj traktuje je jako przeniesienie tekstu na slajdy. A to wielki błąd.

W tworzeniu prezentacji liczy się prezentacja danych

W czasie szkoleń z tworzenia prezentacji jedną z pierwszych rzeczy, których uczy się kursant, jest fakt, iż podstawowym celem prezentacji jest zaprezentowanie informacji. Wizualnie zaprezentować można tylko część danych, jeśli chcemy zrobić to przejrzyście. Sposób prezentacji liczb, map czy samego tekstu ma też gigantyczne znaczenie ponieważ skuteczność przekazu będzie od tego zależna i wpłynie na odbiór osób słuchających prezentacji. Słuchających – to też bardzo ważne, gdyż obraz ma być tutaj jedynie uzupełnieniem tego, co mówi prowadzący prezentację.

Studio Prezentacji jest firmą, w której odbywają się zajęcia z tworzenia skutecznych prezentacji w PowerPoint-cie. Dzięki tym szkoleniom kursanci poznają techniki kreowania prezentacji i sam program od podszewki.

Kliknij i głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz