Czy warto jeszcze chodzić do teatru?

Opera Poznań
Współczesna opera jest bardzo przystępna

Opera i teatr to dwa cudowne miejsca, które pozwalają na rozkoszowanie się kulturą w prawdziwym jej wymiarze. Niestety, ale statystyki pokazują, że zainteresowanie takimi miejscami spada. Warto więc przypomnieć, dlaczego warto chodzić do Opery Poznań, gdzie na widzów czeka zawsze bogaty repertuar, o czym można przekonać się na stronie Opera.poznan.pl – repertuar.

Obcowanie ze sztuką

Nie ma co zaprzeczać, ale obcowanie ze sztuką w takich miejscach, jak opera, teatr wpływa na lepszy rozwój emocjonalny, kulturalny. Zewsząd spływa kultura niskiego przekazu, przez co cierpi chociażby język polski. Znacznie się on zubaża. Każdy repertuar teatru to dowód na to, że będziemy mieli do czynienia z przedstawieniami wybitnymi, wysokich lotów, dzięki czemu język polski ma szansę na poprawę. Wśród innych zalet wizyt w teatrze wymienić można odskocznia od codzienności. Wszyscy mają na głowie dość problemów, a tak przyjemne wyjście na przedstawienie teatralne, operowe umili nam dzień i sprawi, że będzie można obcować.

Opera Poznań oferuje również atrakcje dla dzieci i młodzieży takie jak wycieczki po budynku Opery, spotkania z aktorami i warsztaty taneczne.

Kliknij i głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz