Zdrowie noworodka

Położna po porodzie
Młoda, niedoświadczona mama nie jest sama!

Jak zadbać o zdrowie i komfort maluszka?

Narodziny dziecka to chyba największe i najpiękniejsze przeżycie jakie może spotkać dorosłego człowieka. Warto odpowiednio się do niego przygotować. Jeszcze w czasie ciąży zastanówmy się nad wyborem bardzo ważnej osoby, którą jest położna. To ona będzie pomagała kobiecie, kiedy na świat przyjdzie dziecko. Położna po porodzie będzie czuwała nad poprawnym przebieg powrotu do formy świeżo upieczonej mamy.

Wizyty położnej w domu pomogą u pierwszych dniach opieki nad dzieckiem. Razem z nią możemy umówić temat jakim jest chustonoszenie. Niektórzy rodzice preferują ten sposób noszenia dziecka. NIerzadko okazuje się, że pomiar bilirubiny wskaże na żółtaczkę. Wówczas można skorzystać z urządzenia jakim jest lampa do fototerapii noworodków. Bez obaw, fototerapia noworodków nie wiąże się z pobytem w szpitalu. Odbywa się w domu dziecka. Z usługi można skorzystać u prywatnej położnej.

Na terenie Poznania działa pani Antonić, profesjonalna położna posiadająca szeroką wiedzę w materii opieki nad dzieckiem, w tym leczeniu niemowlęcej żółteczki fototerapią – https://troskliwirodzice.com/wypozyczalnia-lampy-do-fototerapii-noworodkow

Kliknij i głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz