Zbiorniki i kontenery na AdBlue – jakie urządzenia są potrzebne do technologii SCR?

Zbiornik AdBleu
Mniejsza emisja szkodliwych gazów z pojazdów dzięki SCR

Zbiorniki i kontenery na AdBlue – podstawowe elementy technologii SCR

Technologia SCR przeprowadza proces redukcji emisji tlenków azotu z silników Diesla, który wymaga stosowania AdBlue. W celu skutecznego wykorzystania tej technologii niezbędne są różne rodzaje zbiorników i kontenerów.

Zbiorniki do AdBlue to pojemniki służące do magazynowania tej substancji, zwykle wykonane z trwałych materiałów, takich jak tworzywa sztuczne lub stal nierdzewna. Zbiorniki na AdBlue są stosowane w ciężarówkach, autobusach, maszynach budowlanych i samochodach osobowych napędzanych dieslowkim silnikiem. Zbiorniki te umożliwiają odprowadzanie substancji do układuwydechowego pojazdu. Istnieją również kontenery do AdBlue. Są to stacjonarne lub przenośne, duże pojemniki, wykonane z tworzyw sztucznych i/lub stali nierdzewnej, które służą do przechowywania i dystrybuowania AdBlue.

Na rynku dostępnych jest wiele producentów zbiorników i kontenerów do AdBlue. Jedym z nich jest Storage Partners. Korzystając z odpowiedniego sprzętu można skutecznie wykorzystać technologię SCR i przyczynić się do poprawy jakości powietrza.

Kliknij i głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz