Zanim sprzedasz dom lub mieszkanie

Home staging
Home staging – przygotowanie mieszkania do sprzedaży lub najmu

Rynek nieruchomości w Polsce rozwija się bardzo szybko. Liczba osób zdecydowanych na kupienie mieszkania z rynku wtórnego stale się zwiększa. Są jednak sytuacje, w których właściciele domów lub mieszkań mają problem z ich sprzedażą. Specjalistyczna agencja może pomóc w ich szybkiej sprzedaży.

Profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

Zajmują się tym agencje home stagingu. Tego typu agencje działają od bardzo dawna w Stanach Zjednoczonych i w wielu krajach Europy Zachodniej. W Polsce agencje, które zajmują się profesjonalnym przygotowaniem mieszkań lu domów do sprzedaży dopiero zaczynają powstawać. Z ich usług najszybciej skorzystają więc mieszkańcy wielkich miast: Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Poznania. W ramach usługi dom lub mieszkanie zostaną bardzo dokładnie posprzątane. Generalne porządki muszą zostać zrobione w każdym pomieszczeniu. Należy z nich usunąć wszystkie przedmioty, które są zbędne.

Jako agencja home stagingu poznańska firma PREMIUM PROPERTY profesjonalnie przygotuje każde mieszkanie i dom pod wynajem lub sprzedaż, a jego właściciel nie będzie musiał niczym martwić.

Kliknij i głosuj
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz