Z podróżą w Gdańsku

Tanie noclegi w Gdańsku
Wypocznij tanio i wygodnie w hostelu

Zwiedzając Gdańsk

Jednym z miejsc, które każdy koniecznie powinien odwiedzić wybierając się nad polskie morze jest Gdańsk. Miasto to jest bardzo klimatyczne i prócz ogromnej ilości świetnych wspomnień można stąd przywieźć również bardzo dużo ciekawych, intrygujących fotografii. Przygodę rozpocząć można z fontanną Neptuna, czyli jednym bardziej charakterystycznych obiektów, będącym równocześnie źródłem wielu mitów i legend. Dla ceniących sobie klimat gotycki godnym polecenia miejscem będzie Bazylika Mariacka, która jest największą wśród europejskich krajów zbudowaną z cegieł świątynią. Z szacunku do historii odwiedzić wypada Muzeum II Wojny Światowej oraz Westerplatte. Nie można również zapominać o tym, iż Gdańsk uznawany jest przez wiele osób za światową stolicę bursztynu, toteż ciekawym doświadczeniem może być odwiedzenie muzeum bursztynu.

Wielu turystów żali się iż wakacje nad Bałtykiem wiążą się z bardzo dużymi kosztami. Największe z nich to cena za wynajmowanie hotelu czy domku. Ciekawą alternatywą jaka pojawia się są tanie noclegi w hostelu. Zdecydowanie warta rozważenia możliwość, zwłaszcza dla osób otwartych, gotowych na poznawanie nowych ludzi i zawieranie nowych znajomości.

Sieć hosteli Moon Hostel posiada swój hostel w Gdańsku, jego lokalizacja jest bardzo dogodna, a oferta noclegów niezwykle atrakcyjna – https://moonhostel.pl/pl/gdansk

Kliknij i głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz