Sprzęt DEF do oczyszczania spalin

Zbiornik AdBlue
System DEF działa poprawnie tylko z niezanieszczyszczonym AdBlue

W trakcie produkcji spalin wytwarzają się różnego rodzaju substancje o dużej szkodliwości. Jednymi z takich substancji są tlenki azotu, których głównym źródłem jest olej napędowy.

Sprzęt DEF

Warto wiedzieć, iż aby zredukować ich ilość samochód powinien posiadać specjalny system. Z tego też względu jest wyposażany się w sprzęt DEF do oczyszczania spalin, w którego skład wchodzą zbiorniki do AdBlue. Jest to aparatura dostarczająca odpowiednią substancję do systemu wydechowego samochodu. W tamtym miejscu substancja rozpada się i łączy z tlenkami azotu. Następuje wówczas reakcja, której produktami są azot oraz para wodna.

Zbiorniki do AdBlue – opis

Zbiorniki do AdBlue to nie tylko możliwość przechowywania dowolnej ilości AdBlue, ale także utrzymania jego wysokiej jakości. Nowoczesny zbiornik na AdBlue to profesjonalne rozwiązanie dla każdego, kto chce niezależnie i samodzielnie dystrybuować płyn AdBlue. Podczas wybierania odpowiednich produktów warto postawić na najlepszą jakość. Dobrym pomysłem jest wybranie kontenera do AdBlue firmy Storage Partners, który jest wyjątkowo wytrzymały oraz odporny na uszkodzenia. Producent zbiorników na AdBlue Storage Partners to firma z renomą, której produkty są wybierane przez wielu klientów.

Kliknij i głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz