Serwis ciężarowy w Twojej okolicy!

Szukasz miejsca, gdzie możesz naprawić ciężarówkę, naczepę lub potrzebujesz części? A może interesują Cię agregaty chłodnicze? Firma Raben Truck Service ma to, czego szukasz! Na https://rtservice.pl możesz znaleźć to, czego potrzebujesz.

Firma Raben Truck Service specjalizuje się w serwisie samochodów ciężarowych (w szczególności marki DAF oraz Mercedes), oraz w serwisie autobusów. Ponadto, firma Raben Truck Service oferuje naprawy powypadkowe dla samochodów ciężarowych marki DAF.

W firmie Raben Truck Service zadbasz również o swoją naczepę! Marki Schmitz, Wielton i Krone są bardzo dobrze znane, przez co nie musisz się martwić o jakość wykonanych usług. Ponadto, naprawy powypadkowe marek Schmitz i Wielton również nie będą stanowiły żadnego problemu!

Co, jeśli interesuje Cię agregat chłodniczy? Firma Raben Truck Service oferuje serwis agregatów chłodniczych firmy Carrier, przez co naprawa pójdzie sprawnie, z dbałością o najmniejszy szczegół i jakość.

Ponadto, Raben Truck Service oferuje również sklep z częściami do ciężarówek, serwis opon, oraz:- myjnia dla ciężarówek,- badanie techniczne i stacja kontroli pojazdów

To wszystko załatwisz w firmie Raben Truck Service! Zapraszamy do firmy, oraz na z.pl!

Kliknij i głosuj
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz