Przychodnia lekarska w Wójcinie

Dobry lekarz z Wójcina
W „Ośrodku Zdrowia” każdy potrzebujący znajdzie pomoc medyczną

Nasza przychodnia lekarska Ośrodek Zdrowia znajduje się w mieście Wójcin koło miejscowości Jeziora Wielkie. Jest placówką istniejącą już od 40 lat. Ma nowoczesne wyposażenie. Z jej usług mogą bez problemu korzystać osoby niepełnosprawne oraz wczasowicze z okolic. Pracuje w niej doświadczony lekarz z kilkoma specjalizacjami, dzięki czemu może zapewnić gwarancję profesjonalnej diagnozy i leczenia.

Specjalności

Przychodnia specjalizuje się w następujących usługach medycznych: badania lekarskie, badania bilansowe dzieci, wydawanie oświadczeń lekarskich, badania EKG i USG, drobne zabiegi chirurgiczne i akupunktura. W Ośrodku Zdrowia znajdą pomoc osoby spędzające wakacje w okolicy Wójcina, który doznały urazu lub innego przykrego przypadku.

Programy profilaktyczne

Przychodnia prowadzi liczne programy profilaktyczne, takie jak: propagowanie i wykonywanie szczepień ochronnych, „Zdrowy mężczyzna” – oferuje w nim bezpłatne badania prostaty oraz poziomu testosteronu, „Zdrowy senior” – obejmuje bezpłatne badania elektrokardiografem oraz diagnostyka kręgosłupa.

Internet

Dowiedz się więcej o przychodni lekarskiej „Ośrodek Zdrowia” z Wójcina pod adresem – https://osrodekwojcin.pl.

Kliknij i głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz