Pomoc w regeneracji emocjonalnej i fizycznej

Wizyty położnej po porodzie
Położna pokaże jak należy obchodzić się z niemowlakiem i pomoże mamie po porodzie

W położnictwie, kładzie się nacisk na opiekę nad kobietą jako całością, a nie tylko na medyczny aspekt ciąży. Ze względu na tę filozofię położna poświęci trochę czasu, aby upewnić się, że powrót do optymalnej formy po porodzie odbywa się prawidłowo oraz że twój stan psychiczny i emocjonalny jest zadowalający. Zadbają o to, abyś odpoczęła i dobrze zadbała o siebie i dziecko. Mogą zadawać ci pytania dotyczące twojego samopoczucia i tego, jak radzisz sobie z dużymi zmianami w swoim życiu. Jeśli podejrzewają, że zmagasz się z depresją poporodową, mogą upewnić się, że otrzymasz potrzebną pomoc.

Położna może też działać jako doradca laktacyjny, wykona pomiary bilirubiny, a jeśli konieczna będzie fototerapia noworodków, to umówi cię na wizytę. Położna odbywająca wizyty poporodowe u świeżo upieczonych matek może zapewnić różne rodzaje wsparcia, w tym pomóc ci nauczyć się opieki nad dzieckiem. Mogą być trenerem przez pierwsze kilka tygodni i udzielać porad na takie tematy jak karmienie piersią, zmiana pieluch, sen i wiele innych.

Pani Natalia jako położna z Poznania wykonuje wizyty poporodowe i udziela porad jako doradca laktacyjny – https://troskliwirodzice.com/

Kliknij i głosuj
[Wszystkie: 6 Średnia: 4.8]

Dodaj komentarz