Nowoczesna jednostka napędowa – zastosowanie systemu AdBlue

Zastosowanie systemu AdBlue
Tylko dzięki technologii SCR pojazdy z Diesel-em mogą spełniać wymogi Euro VI

Sprzęt do AdBlue to obecnie coraz częściej wykorzystywane rozwiązanie, które świetnie sprawdza się w praktyce. To właśnie zastosowanie tego rozwiązania ma sprawić, że nowoczesne silniki Diesla będą w stanie spełniać normy Euro VI, które obecnie obowiązują przy produkcji samochodów.

Jeśli chodzi o te obecnie dostępne rozwiązania to właśnie technologia SCR dobrze się sprawdza i pozwala zdecydowanie ograniczyć ilość wydzielanych spalin. Oczywiście istotne jest odpowiednie funkcjonowanie takiego układu, między innymi ważne jest stosowanie oryginalnego płynu AdBlue. Właściwe funkcjonowanie systemu jest bardzo istotne, wpływa bowiem na to czy system będzie funkcjonował na odpowiednim poziomie. Jeśli układ nie będzie utrzymany w odpowiednim stanie pojawi się problem z elementami tego systemu i tym samym może dojść do awarii, a to będzie podnosić koszty jego konserwacji.

Firma Storage Partners jest producentem pomp i kontenerów do AdBlue. Te produkty są przede wszystkim dedykowane stacjom paliw i firmom transportowym.

Kliknij i głosuj
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz