Nietypowe dodatki do kapelusza

bawełniane koronki
Elegancki kapelusz z bawełnianą koronką

Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym sezonie znowu modne będą kapelusze. Tym razem jednak naszym zadaniem będzie poszukanie czegoś nietypowego, co pozwoli nam wyróżnienie się z tłumu i zapewnienie sobie unikalnego stroju.

Byle co, byle wesoło

Kapelusze same w sobie w ostatnim czasie były co prawda modne, ale stanowiły raczej dodatek do czegoś, wykończenie kreacji, a nie element popularny sam w sobie. Tym razem okazuje się, że projektanci postanowili trochę zaszaleć i to, co jeszcze do niedawna można by traktować jako obciach, obecnie jest odważną, ale mimo wszystko normą. O co konkretne chodzi? Na przykład o taśmy z pomponikami, które mogą przyozdabiać rondo naszego kapelusza albo o koronki bawełniane, które odpowiednio ułożone, będą prezentowały się znakomicie i zadziwiająco elegancko.

Mamy tutaj naprawdę wielkie pole do popisu i okazję do pokazania naszej kreatywności, ponieważ gotowe produkty będą piekielnie drogie, ale samodzielne przygotowanie kreacji nie powinno być problemem.

Jeżeli masz oryginalny pomysł jak przyozdobić swój kapelusz, ale brakuje ci materiałów do pracy, zajrzyj do internetowej pasmanterii Ornatio Design. Znajdziesz tam m.in. koronki bawełniane, taśmy ozdobne, taśmy z pomponikami i wszystko inne czego potrzebujesz by stworzyć własną kreację.

Kliknij i głosuj
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz