Home staging: co to takiego?

Obsługa wynajmu i sprzedaży mieszkań
Obsługa sprzedaży mieszkania przez biuro nieruchomości do szybsza sprzedaż i większy zysk

Home staging to pojęcie, które pochodzi z języka angielskiego. Jest to usługa, która cieszy się u nas coraz większą popularnością. Home staging polega na przygotowaniu nieruchomości w taki sposób, aby była bardziej atrakcyjna dla potencjalnych kupujących. Prowadzone badania pokazują, że home staging sprawia, że czas poszukiwania nabywcy znacząco się zmniejsza – nawet o 40%. Dobrze wykonana usługa home staging-u daje również szanse na uzyskanie wyższej ceny.

Home staging ma zadanie uwypuklić zalety nieruchomości, a ukryć jej wady. Trzeba jednak wyraźnie podkreślić, że nie jest to na przykład wprowadzanie modyfikacji w zdjęcia tak, aby pokazać nieruchomość w nieprawdziwym świetle. Home staging nie jest w żadnym wypadku oszukiwaniem potencjalnego nabywcy.

Obecnie znalezienie firmy oferującej home staging nie stanowi większego problemu. Znaleźć można ją chociażby w Poznaniu. Firmy takie dbają o to, aby sprzedaż nieruchomości przebiegła bez większych problemów.

Firma PREMIUM PROPERTY z Poznania specjalizuje się w szeroko rozumianej obsłudze wynajmu mieszkania na terenie stolicy Wielkopolski i okolic. Z nimi twoje mieszkanie zostanie perfekcyjnie przygotowane sprzedaży lub najmu.

Kliknij i głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz