Gdzie wykorzystać chwosty ozdobne?

Chwosty ozdobne do poduszek
Poduszka z chwostami

Chwosty ozdobne to raczej nietypowy element w naszych domach, ponieważ odnosi się on do przepychu, jaki już od dłuższego czasu nie był specjalnie modny. Stawialiśmy raczej na wnętrza sterylne, wręcz puste, słabo urozmaicane różnymi bibelotami. Z chwostami ozdobnymi nie było nam po drodze, ale nawet w takich warunkach się czasami pojawiały. Obecnie ten trend się zmienia.

Chwosty kiedyś i dzisiaj

Do niedawna chwosty ozdobne pojawiały się jako przełamanie stylu skandynawskiego, na przykład przy kocach i narzutach. Teraz będzie ich znacznie więcej, ponieważ znowu bardziej zaczynają nam się podobać wnętrza ciepłe, przytulne i stworzone w sposób, który zapewnia nam poczucie domowych pieleszy. Chwosty, zwłaszcza ta grube i mięsiste, rozlokujemy w całym domu, zwłaszcza przy zasłonach i firankach, ale także przy innych meblach. Świetnie sprawdzają się na przykład dookoła obrusu, a można je umieszczać także na specjalnie przygotowanych ozdobach.

Różnorodne chwosty do zasłon, do ubrań i chwościki można kupić po atrakcyjnych cenach w pasmanterii Ornatio Design – https://ornatio-design.pl/category/chwosty

Kliknij i głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz