Efektywne zarządzanie czasem – wpływ na pracowników

Warsztaty zarządzania czasem
Lepsza organizacja czasu pracy gwarantuje lepsze wyniki

Jeśli widzisz, że twoi pracownicy nie wywiązują się z narzuconych odgórnie terminów ukończenia projektu, może to oznaczać nazbyt restrykcyjne regulacje w tym zakresie, ale może też być oznaką, że w firmie jest problem związany z zarządzaniem czasem. Szkolenie w takim przypadku jest najlepszym dostępnym rozwiązaniem.

Nawet najbardziej wydajni pracownicy odczuwają stres związany z dotrzymaniem ważnych terminów, więc nie jesteś sam. W takim przypadku równowaga między życiem zawodowym a prywatnym może szybko stać się niestabilna. Efektywne zarządzanie czasem może bezpośrednio zmniejszyć wysoki poziom stresu. Konieczna jest jednak odpowiednia kontrola zarządcza. Szkolenie to mniej napiętych terminów, mniej pośpiechu oraz wyższa jakość pracy. Pracownicy, którzy wykonują pracę w określonych odstępach czasu, są znacznie bardziej produktywni i wykonują więcej pracy. Skuteczniejsze zarządzanie czasem znacznie zmniejsza potrzebę opóźniania i zwlekania z ważnymi projektami.

Szkolenie z kontroli zarządczej i zarządzania czasem jest częścią bogatej oferty otwartych i zamkniętych (np. dla pracowników jednego przedsiębiorstwa) szkoleń firmy szkoleniowo-usługowej „Bez owijania” spod Warszawy – https://bezowijania.com/szkolenie-zarzadzanie-czasem

Kliknij i głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz