Dlaczego warto zakupić kopertownicę?

Zalety posiadania kopertownicy
Maszyna do kopertowania znacznie przyśpiesza przygotowanie listów

Papierowy dokument zanim trafi na pocztę czy firmy kurierskiej, musi zostać złożony i włożony do koperty. Następnie kopertę należy zakleić i zaadresować oraz nakleić znaczek. Czynności te zajmują trochę czasu, a im więcej przesyłek trzeba przygotować, tym więcej czasu to zajmuje. Czas ten może zostać skrócony dzięki zastosowaniu maszyn do kopertowania.

Kopertownice są w stanie zastąpić ludzi w najważniejszych procesach związanych z przygotowaniem korespondencji do wysyłki. Wszystkie te czynności odbywają się w sposób automatyczny. Kopertownica pracuje z bardzo różną prędkością. Są takie, które w ciągu 60 minut przygotują do wysłania do 1000 listów. Najszybszy nawet pracownik w tym czasie przygotuje do wysłania maksymalnie 200 listów; jak widać jest to ogromna różnica.

Dzięki kopertownicom proces wysyłania papierowej korespondencji przebiega znacznie szybciej. Kopertownice pracują bardzo cicho. Pracownicy zajmujący się kopertowaniem mogą zająć się innymi ważnymi zadaniami.

Spraw sobie maszynę do kopertowania do swojego biura. Oszczędź czas swoich pracowników, a przygotowanie listów pozostaw kopertownicy.

Kliknij i głosuj
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz