Czym jest farba Raptor?

Natryskowe powłoki ochronne
Raptor skutecznie zabezpiecza karoserię i podwozie pojazdów

Natryskowe powłoki ochronne jest to wyrażenie, które ostatnimi czasy stało się popularne wśród użytkowników samochodów. Malowanie Raptorem, który jest takim środkim ochronnym, jest coraz powszechniejsze. Warto przyjrzeć się temu, co to w ogóle jest.

Na czym polega malowanie Raptorem?

Podstawowe fakty, o których warto wiedzieć są to, że Raptor to farba polimocznikowa, która po nałożeniu na lakier daje efekt baranka. Malowanie Raptorem zabezpiecza auto przed czynnikami chemicznymi oraz mechanicznymi. Malowanie lakierem Raptor można wykonać samodzielnie, jednak zaleca się skorzystać z profesjonalnego salonu. Tym bardziej że potrzebny jest do tego specjalistyczny sprzęt. Pistolet do malowania Raptorem to ten sam, który jest używany do malowania baranka, jednak trzeba go i tak nabyć lub wypożyczyć.

Zainteresowani, którzy chcą dowiedzieć się więcej, co to są lakiery Raptor, jak się je stosuje i co dają, powinny odwiedzić stronę głównego dystrybutora tych natryskowych powłok ochronnych Raptor Polska https://raptor-polska.pl. Tam znajduje się dużo szczegółowych informacji i zdjęcia gotowych samochodów.

Kliknij i głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz