Czy warto inwestować w zakup mieszkania pod klucz?

Usługa wykończenia pod klucz
Mieszkanie wykończone pod klucz już nadaje się do zamieszkania

Rynek nieruchomości w Polsce w ciągu ostatnich kilku lat bardzo się zmienił. Bardzo chętnie kupowane są mieszkania z rynku pierwotnego. W ofercie wielu deweloperów pojawia się opcja wykończenie mieszkania pod klucz.

Wykończenie pod klucz jest opcją droższą niż kupienie mieszkania w stanie deweloperskim. Zaletą tego rozwiązania jest jednak to, że mieszkańcy mogą wprowadzić się do swojego mieszkania od razu po zakończeniu w nim prac wykończeniowych. W zależności od stopnia zaawansowania tych prac, nowi właściciele nie muszą dokonywać żadnych dodatkowych prac wykończeniowych lub jedynie dopełnić dzieło drobnym wkładem własnym. Jedyne co z pewnością muszą zrobić, to zakupić i wstawić meble. Wybierając mieszkanie wykończone pod klucz przyszli lokatorzy mogą zaoszczędzić mnóstwo czasu. Bardzo często też okazuje się, że mimo droższej ceny za metr kwadratowy, nabywcy mieszkań pod klucz oszczędzają również pieniądze. Plusem jest też to, że u niektórych deweloperów przyszli lokatorzy mogą zgłaszać własne propozycje wykończenia zakupionego przez nich mieszkania.

PREMIUM PROPERTY jest firmą z Poznania do której każdy może się zgłosić kto posiada mieszkanie w stanie deweloperskim i chce je wykończyć pod klucz. Firma wykonuje usługę wykończenia pod klucz wg kilku pakietów wykończeniowych.

Kliknij i głosuj
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz