Czy opłaca się kupować mieszkanie pod klucz?

Usługa wykończenia mieszkania pod klucz
Mieszkanie wykończone pod klucz nadaje się do natychmiastowego zamieszkania

Rynek nieruchomości obejmuje między innymi mieszkania z rynku pierwotnego i wtórnego. Wiele osób decyduje się na te pierwsze mieszkania. Wśród nich można wyróżnić mieszkania w stanie deweloperskim. Rozwiązaniem zdobywającym coraz większą popularność jest wykończenie mieszkania pod klucz.

Od mieszkań w stanie deweloperskim różnią się one tym, że są to mieszkania całkowicie wykończone przez dewelopera. W mieszkaniu wykończonym pod klucz będą nie tylko pomalowane ściany, ale także ułożone płytki ceramiczne na ścianach, wykończone zostaną także posadzki. Wykończenie pod klucz oznacza, że lokatorzy muszą kupić jedynie meble. Chociaż niektórzy deweloperzy proponują wykończenie mieszkania pod klucz w standardzie Premium; wtedy nie trzeba kupować nawet mebli.

Cena metra kwadratowego mieszkania wykończonego pod klucz jest wyższa niż takiego samego w stanie deweloperskim. Wybierając wykończenie pod klucz można zaoszczędzić czas, pieniądze i nerwy.

PREMIUM PROPERTY jest firmą usługową zajmującą się wykończeniem mieszkań pod klucz. Do tej firmy mogą zgłaszać się zarówno deweloperzy jak i osoby prywatne, którzy posiadają mieszkania w stanie surowym.

Kliknij i głosuj
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz