Co poznańskie teatry oferują miłośnikom sztuki w najbliższym sezonie?

Poznań teatr
Szeroka oferta kulturalna Poznania

W 2022 roku poznańskie teatry oferują wiele zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Niezależnie od tego czy poszukuje się lekkiej i zabawnej komedii na poprawę humoru, czy dającej do myślenia sztuki, bez wątpienia każdy zainteresowany teatrem znajdzie coś dla siebie.

Klasyka dla koneserów i nie tylko

Spektakl „Matka” napisany przez samego Stanisława Ignacego Witkiewicza to prawdziwa gratka dla starszych widzów, którzy poszukują kontaktu ze sztuką, która na długo po wyjściu z teatru pozostaje w głowie. Repertuar Teatru Wielkiego z Poznania to nie tylko klasyczny dramat, ale także i opera. Oratorium „Stworzenie świata” przez miłośników opery nazywane jest prawdziwym arcydziełem. Za pulpitem dyrygenckim zasiądzie Paul Esswood, jest to coś, czego nie można przegapić.

Poznański teatr dla dzieci

Teatr Animacji w Poznaniu oferuje spektakl dla widzów już od czwartego roku życia, na którym również dorośli opiekunowie będą świetnie się bawić. Spektakl „Misja Poznań – gdzie są koziołki?” bierze udział w 27. Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej. Najmłodsi widzowie na pewno będą zachwyceni także spektaklem „Dziób w dziób”, w dowcipny sposób opowiadającym o rządzącej podwórkiem bandzie gołębi.

Kliknij i głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz