Co dokładnie oznacza termin wykończenie wnętrz?

Skrupulatne wykończenie pod klucz
Prace wykończeniowe to ostatni etap remontu mieszkania

Według statystyk koszt wykończenia pod klucz to nawet 1/8 kosztów wszystkich prac związanych z budową domu. Dlatego warto zadbać, aby proces wykonywany był przy użyciu wysokiej jakości materiałów i przy pomocy wykwalifikowanych specjalistów.

Wykończenie wnętrz domu to bardzo ważny etap w budowie domu, ponieważ kształtuje się styl i warunki wszystkich pomieszczeń domu. Wykończenie stropów, ścian i podłóg na początkowym etapie, czyli wyrównywanie zaprawami, izolację akustyczną, wodną i termiczną przeprowadza się zgodnie z projektem domu, a dekorację wnętrz wykonuje według projektu lub według własnego uznania. W zależności od projektu można zastosować szeroką gamę materiałów wykończeniowych, takich jak tynk, szkło, drewno, tworzywa sztuczne, kamień naturalny lub sztuczny, płytki i wiele innych.

Z reguły wykończenie wnętrz zaczyna się od sufitu. W dzisiejszych czasach sufity mogą być wykonane z płyt gipsowo-kartonowych, plastiku, drewna, płyt lustrzanych lub sufitów napinanych. Wygląd sufitu powinien współgrać ze stylistyką wnętrza domu. Kolejnymi etapami jest położenie okablowania, montaż drzwi i okien oraz malowanie ścian.

Profesjonalne wykończenie pod klucz na podstawie oferowanych autorskich pakietów wykończeniowych jest znakiem handlowym firmy PREMIUM PROPERTY z Poznania – https://mieszkaniepodklucz.pl

Kliknij i głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz