Chwosty ozdobne do zasłon

Chwost - ozdoba do zasłon
Udekoruj zasłony chwostami

Planując wystrój wnętrza salonu czy sypialni, nie można zapomnieć o wyglądzie okna. To, jak zaaranżujemy okno w istotny sposób wpłynie na charakter całego pomieszczenia. Piękne zasłony bez wątpienia są strzałem w dziesiątkę. Aby jednak prezentowały się jeszcze lepiej, warto postawić na chwosty ozdobne do zasłon.

Chwosty ozdobne pełnią nie tylko rolę dekoracyjną. Są również niezwykle praktyczne. To dzięki nim można elegancko spiąć zasłony, utrzymując je tym samym w jednym miejscu. Kiedy zasłony zostaną spięte chwostami ozdobnymi, nie należy obawiać się o to, że ciąg powietrza przy otwartym oknie będzie powodował ich falowanie.

Chwosty ozdobne do zasłon można regulować. Tym samym zasłony mogą być spięte naprawdę luźno, ale jeśli zachodzi taka potrzeba, można je spiąć znacznie mocniej.

Wybór chwostów do zasłon jest obecnie ogromny. Oferuje je dobrze zaopatrzona pasmanteria dekoracyjna. Wybierać można między chwostami w różnym kolorach. Dostępne są te proste, pozbawione ozdobników, jak i te, które udekorowano szklanymi bądź kryształowymi elementami.

Takie bogactwo chwostów oferuje pasmanteria Ornatio Design. Można tam znaleźć chwosty, które do każdego rodzaju zasłony i takie do robótek ręcznych.

Kliknij i głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz