Chwosty: ozdoba, którą można wykorzystać na różne sposoby

Ozdobne chwosty do zasłon
Chwosty do zasłon i nie tylko

Szeroki i różnorodny asortyment to cecha większości współczesnych pasmanterii. Chwosty zalicza się do artykułów, których w dobrze zaopatrzonej pasmanterii nie może zabraknąć. Co więcej, będą to różne rodzaje chwostów dające różnorodne możliwości wykorzystania.

Do chwostów, o które klienci pytają naprawdę często należą chwosty do zasłon. Są one obecne wokół nas od bardzo dawna. Już w pałacowych wnętrzach mięsiste, wykonane z grubych sznurów chwosty służyły do efektownego upinania zasłon i kotar. Dzisiaj także kupowane są w tym samym celu. Ale obecnie można kupić chwosty do upinania zasłon wykonane z delikatnych nici czy kordonki. Różnorodność materiałów wykorzystanych do produkcji chwostów sprawia, że można wykorzystać je do upięcia zasłon we wnętrzach urządzonych zarówno w klasycznym jak i nowoczesnym stylu. Wykonane ze sztucznej bądź naturalnej skóry chwosty stosuje się jako ozdoby butów i torebek.

Jeśli tworzysz nowy wystrój wnętrza albo własnoręczną biżuterię z chwostów, wejdź do internetowej pasmanterii Ornatio Design i wybierz te, które będą pasować do twojego projektu – https://ornatio-design.pl/category/chwosty

Kliknij i głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz