Badanie techniczne samochodu ciężarowego – gdzie i kiedy?

Badania techniczne ciężarówek
Kompleksowy serwis ciężarówek wykonuje również badania stanu technicznego pojazdów

Nieważne, czy masz dużą firmę transportową wyposażoną w sporą ilość ciężarówek, czy dysponujesz jednym samochodem ciężarowym. I w jednym i w drugim przypadku systematyczny serwis pojazdów ciężarowych to rzecz obowiązkowa, bez której ani rusz.

Serwis pojazdów ciężarowych – co i jak?

Przeszukujesz okolice w celu przeprowadzenia badania technicznego ciężarówek. Świetnym miejscem może okazać się stacja kontroli pojazdów ciężarowych Raben Truck Service pod Poznaniem, gdzie znajdziesz wyspecjalizowanych w swojej dziedzinie ekspertów. Serwis pojazdów ciężarowych obejmuje również serwis naczep ciężarowych, które ze względu na swoje zastosowanie są szczególnie narażone na usterki. Więcej szczegółów na temat firmy Raben Truck Service znajdziesz pod linkiem: https://rtservice.pl/okregowa-stacja-kontroli-pojazdow

Kiedy udać się do serwisu?

Regularne oddawanie ciężarówki do serwisu to podstawa. Powinno się to robić przynajmniej raz w roku, jednak w przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych ze stanem ciężarówki zaleca się udać tam niezwłocznie. Nieważne, jakiej marki jest Twój pojazd. Stacja kontroli pojazdów ciężarowych obejmuje serwis DAF, Mercedes i wielu więcej innych producentów.

Man photo created by aleksandarlittlewolf – www.freepik.com

Kliknij i głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz