AdBlue: specjalistyczne zbiorniki

Producent zbiorników AdBlue
AdBlue w zbiornikach na stacjach benzynowych

AdBlue to roztwór mocznika, który tankowany jest po to, aby wydobywające się z auta spaliny były mniej szkodliwe. Po substancję tą muszą sięgać właściciele samochodów z silnikiem Diesla. Decydując się na sprzedaż AdBlue, należy pamiętać o odpowiednim jego przechowywaniu. Zbiorniki do AdBlue to specjalne kontenery, które mają dwupłaszczyznową budowę. Konstrukcja jest wzmocniona i dodatkowo wyposażona w system wykrywający ewentualne przecieki. Wielu producentów stawia również na wskaźnik chroniący przed przepełnieniem zbiornika. W sprzedaży są zbiorniki o pojemności 3000, 4000 i 6000 litrów. Dzieli się je na te przeznaczone do transportu, przechowywania oraz dystrybucji. Wszystkie wykonane są tak, aby ich transport z pomocą wózka widłowego nie nastręczał większych trudności.

Co ważne, producent zbiorników na AdBlue sięga wyłącznie po najlepsze materiały. Dzięki temu oferowane przez niego pojemniki są odporne na działanie promieni słonecznych. Są niezwykle trwałe, co sprawia, że można z nich korzystać bardzo długo.

Jeśli poszukujesz dużych zbiorników na AdBlue najlepszej jakości, sprawdź co oferuje firma Storage Partners – https://storage-partners.com/pl/zbiorniki-kontenery-pojemniki-pompy-adblue

Kliknij i głosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz